نوشتن مقاله برای محتوا سازی و بهینه سازی(سئو) سایت

تاثیر مقالات بر سئو
اردیبهشت ۷, ۱۳۹۷
روش توليد محتوا
اردیبهشت ۷, ۱۳۹۷

نوشتن مقاله برای محتوا سازی و بهینه سازی(سئو) سایت

همه ما  بهتر از هرشخص  دیگری از مراجعه کنندگان خود شناخت داریم  و با درخواست آنها کاملاً آشنایی داریم  و می توانیم نیازهای علمی آنها را با مقالات و محتوایات خود که هم میتواند محتوایی برای سئو سایت باشد هم رفع نیاز درخواست کنندگان از وب سایت شما باشد .

در کل برای آنکه مقاله ها و محتوای ما بیشترین مراجعه کننده را به سمت خود داشته باشد و کیفیت  بهتری از تولید محتوا و مقاله ها  در سایت خود داشته باشیم  باید مقالات مورد نیازمراجعه کنندگان خود را  در سایت خود به وجود آوریم  و به مباحث مورد نظر مراجعه کنندگان به سایت  خود بپردازید.

در حال حاضر سئو و بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجوگر تغییر رویه داده است و مقاله ها و محتوای سایت اهمیت بالاتری در این مورد پیدا کرده است و در کل محتوای سایت اصلی ترین و ویژه ترین المان سئو و بهینه سازی سایت می باشد و هر چه محتوای وب سایت با دقت و بیشتری تهیه شود تاثیر بیشتری بر روی جایگاه و رنکینگ وب سایت در موتورهای جستجو دارد و مراجعه کنندگان از موضوع سایت شما بازدید بیشتری خواهند کرد.

برای نوشتن مقاله ها و محتوای سایت برای بهبود سئو در سایت ابتدا به نیازهای بازدیدکنددگان خود توجه داشته باشد و محتوای مورد نظر آنان را در مقالات و محتوای سایت خود انتشار دهید و هریک از  مقاله ها را به طور کامل به یکی محتوا وموضوع تخصیص دهید. بهتراین است  که در عنوان مقاله و محتوای خود کلمه کلیدی مربوط به مقاله ومحتوای را درج  نمایید و مقاله های شما حتما در مورد زمینه کاری شما باشد با این که ممکن است کلمات کلیدی و محتوای شما با کلمات کلید مورد نظر شما در وب سایت متفاوت باشد .

برای داشتن نتیجه بهتر در سئو و محتوای خود از کلمات کلیدی مناسب و مرتبط به تکرارو حداقل سه مرتبه استفاده نمایید تا موتورهای جستجو گر تاکید بیشتری بر روی محتوای شما داشته باشد و محتوای شما برای موتور جستجوگر اهمیت پیدا کند و در نتیجه های خود به بازدید کنندگان در اولین نتایج جستجو پیشنهاد دهند استفاده از کلمات نامربوط به محتوای شما می توتنند نتیجه کار را برعکس کرده و از ارزشمحتوا و مقاله شما بکاهد و باعث عدم اطمینان به سایت شما را رقم زند  .

مقاله های خود را پر محتوا نمایید و در بازدید کنندگان خود انگیزه ایجاد نمایید که تا انتهای مقاله را مطالعه نمایید ، چرا که حضور طولانی در وب سایت شما باعث ایجاد ارزش در موتور های جستجوگر می کند و سایت شما را یک سایت علمی و پر محتوا شناسایی می کند .

هیچ گاه محتوای خود را برای سئو و موتور های جستجوگر ایجاد نکنید و سعی بر این داشته باشد که بازدید کننده از محتوای شما رضایت داشته باشد و بخواهد تا آخرین کلمات مقاله و محتوای شما را پیگیری نماید و مطالعه نمایید همانطور که گفته شد مدت زمان حضور بازدید کننده در سایت ما برای موتورجستجو گر بسیار حائز اهمیت می باشد .

بهتر است علاوه بر استفاده از کلمات کلیدی اصلی سایت از متعارف های این کلمات نیز استفاده نمایید که قطعاً باعث توجه بیشتر موتور های جستجو گر خواهد شد .

مقالات و محتوای خود را کوتاه و مختصر نکنید تا مجازات کوتاه بودن مقاله برای شما صادر نشود .حداقل از ۲۰ سطر در مقالات خود استفاده نمایید ،ولی داشتن محتوای زیاد و غیر علمی نیز تاثیر بسیار منفی بر روی سئو شما خواهد داشت پس لطفاً به نوع محتوای خود و متن آن توجه بسیار داشته باشید .گوگل و سایر موتورهای جستجوگر بسیار باهوش می باشند و مفید نبودن مقالات شما را خیلی سریع متوجه شده و سایت شما را جزء بی ارزش ها دسته بندی خواهد کرد .

برای بدست  آوردن مهترین کلمات کلیدی مربوط به  فعالیت خود  می توانید از دو برنامه تحت وب  گوگل به نام های Google Keyword Planner و Google Trends استفاده نمایید، که برای بدست آوردن کلمات باید مهترین کلماتی که فکر می کنید بازدیدکنندگان شما در موتور جستجو وارد می نمایند تا شما راپیدا کنند را در فیلید ورودی آن وارد نمایید تا کلمات مرتبط را به شما نشان دهد .

عنوان مقاله بهتر است H1 باشد و بخش های مختلف مقاله را با تگ های H2 و H3 بهتر است نشانه گذاری نمایید و همچنین ظاهرگرافیکی مقاله بسیار حائز اهمیت می باشد و هر چه محل مقاله و محتوا  جذاب تر باشد وکسل کننده نباشد اثر بخشی مقاله نیز بیشتر خواهد شد استفاده از تبلیغات در کنار مقاله های و محتوا پیشنهاد نمی شود چون باعث دل زدگی خواننده و توجه به تبلیغات خواهد شد و احتمالا از سایت شما خارج خواهد شد .

از داخل مقاله خود به سایر مقالات داخل سایت  خود نیز لینک دهید و به آنها ارجاع دهید  البته به محتوا و مقاله که با مقاله و محتوای حاضر مرتبط باشد و نه آن که در مقاله قبلی از آن کلمات کلیدی استفاده شده باشد . منظور از این کار این است که شما داری یک سری مقالات آموزشی هستید که در چند نوبت نوشته و تهیه محتوا کردید می توانید برای یاد آوری بخشی از آموزش خود به مقاله قبلی و آموزش قبلی ارجاع دهید  .

یکی از راه های  مناسبی  که پارس کانتنت برای یافتن موضوع مقاله به در خواست کنندگان  خود پیشنهاد می نماید این است که به نیازهای مشتریان خود توجه نمایند و محتوایی از بابت توضیح یا رفع آن در سایت ایجاد  نماید و از این راه بازدیدکندگان که درجستجوی مورد مشابه در موتور های جستجوگر هستند شما را پیدا خواهند کرد و در صورت نیاز با شما تماس خواهد گرفت.

عملیات محتوا نویسی در سایت را هر چه بیشتر انجام دهید بازدید کننده بیشتری بدست خواهید آورد و هرچند نوع محتوا مقاله ها از تعداد مقاله ها بسیار با اهمیت تر است و هر چه تعداد مقاله با کیفیت تر و پر محتوا تری  در وب سایت خود ایجاد نمایید تاثیر بیشتری در سایت شما خواهد داشت. امروزه سئو تبدیل به بازاریابی از طریق تولید محتوا شده و هر چه در تولید محتوای سایت خود بیشتر توجه نمایید وب سایت شما نتیجه بهتری خواهد داشت.

از کپی کردن محتوای مقالات خود  ازسایر سایت های دیگر در سایت خود بپرهیزید و محتوای خود  را از پایه تهیه نمایید. ترکیب چند مقاله و ایجاد مقاله جدید کار درستی نیست  زیرا موتور های جستجوگر زمانی که یک خط یا پارگراف مشابه را در سایت شما می یابند آن را کپی لحاظ می نماییند  بهترین روش نوشتن یک مقاله تازه بر اساس تجربه و علم شما  می باشد و تاثیر بسیار زیادی در  سایت شما خواهد داشت.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد تولید محتوا تخصصی سایت به این صفحه مراجعه نمایید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *