درباره ما

معرفی پارس کانتنت

پارس کانتنت در سال 1392 توسط دانشجویان فارغ التحصیل و انجمن علمی دانشگاه مازندران با هدف تولید و توسعه محتوای علمی و کاربردی تشکیل گردید. حضور دانش آموختگان رشته های فنی-مهندسی ، علوم پزشکی و بیمارستانی و همچنین علوم انسانی و مدیریتی موجبات و زیرساخت لازم به منظور ارائه مقالات و مطالب کاربردی در همه رشته های کاری را فراهم نمود. پارس کانتنت از زمان آغاز به کار خود تا کنون برای بیش از 700 وب سایت و مجله ، محتوای تخصصی و عمومی تولید نموده است. این مقالات با اهداف و سیاست های متعددی تهیه گردیده است و از لحاظ حجم نیز متفاوت می باشند. اغلب مقالات از 500 کارکتر تا 5000 هزار کارکتر تهیه می گردند. بکارگیری دانشجویان رشته های مختلف و کارآفرینی جهت ارتقا جایگاه علمی و موقعیتی شرکت ها به کمک پارس کانتنت مهم ترین سیاست و مأموریت ما می باشد.

مقدمه

در پشت هر طراحی سایت برجسته ای، هدفی جز جذب مخاطب و کاربر و افزایش ترافیک نیست. مدت هاست که بسیاری از کارفرمایان بدون برنامه ریزی اقدام به سفارش طراحی سایت می دهند، سپس از ناکارآمدی سایتشان و فضای وب شکایت می کنند. شما به عنوان کارفرما پس از سفارش طراحی وب، می بایست به فکر جذب مخاطب از طریق بارگزاری محتوای مناسب و کاربردی باشید.

شما در مرحله پیش فرض می توانید خودتان به تولید محتوای سایتتان مشغول شوید و باور داشته باشید که هیچ کسی به غیر از شما نمی تواند برای کسب و کار شما تولید محتوی کند. این هم نوعی سرمایه گذاری برای کسب و کار آنلاین شماست. کمی وقت بگذارید. اگر برای تولید محتوی وقت ندارید، اگر نیروی انسانی لازم برای تولید محتوی را در اختیار ندارید، اگر نگران کیفیت محتوای تولید شده هستید، تولید محتوای وبسایت خود را به پارس کانتنت بسپارید.

لزوم تولید محتوا

تهیه متن وب سایت یکی از مهمترین بخش های طراحی سایت و مهمترین بخش بهینه سازی برای موتورهای جست و جو گر است. متن ها باید طوری تعیین شوند که هم از لحاظ سئو مناسب باشند و هم برای کاربران مورد استفاده قرار گیرند. یکی از مهمترین تکنیک های سئو این است که انتخاب متن طوری باشد که نه تنها برای موتور های جستجوگر بهینه باشد بلکه کاربران به راحتی بتواند با آن ارتباط بر قرار کنند.

بنابراین از مهمترین شاخصه های کیفیت وب سایت شما، متون صفحات وب سایت و سایر محتویات موجود در این صفحات است. یک قاعده طلایی در بهینه سازی سایت (سئو) می گوید: محتوی پادشاه است. (Content is King) .گوگل و بطور کلی موتورهای جستجوگر، بر اساس کلمات کلیدی جستجو شده یکسری صفحات وب را به شما نشان می دهند. صفحات این وب سایت ها بر مبنای کاربرد کلمات کلیدی در موتورهای جستجو ذخیره شده اند. بنابراین متون صفحات وب سایت شما نیز می بایست بر اساس کلمات کلیدی هدفمند و مناسب تهیه شوند تا بتوانند نتایج خوبی را در موتورهای جستجوگر داشته باشند.

عبارات و یا کلمات کلیدی باید بگونه ای انتخاب شوند که در عمل از سوی مخاطبان وب سایت شما مورد جستجو قرار می گیرند. ایجاد محتوای سایت تا جایی اهمیت پیدا می کند که 80% از رتبه بندی وب سایت شما به آن بستگی دارد و از مهمترین عوامل تاثیر گذار بر رتبه بندی صفحات وب سایت شما را محتوای وب سایت شما تشکیل می دهد. موتورهای جستجوگر نظیر گوگل زمانی متقاعد می شوند سایت شما هدفمند و کاربردی است که استفاده از کلمات کلیدی به صورت مناسب در متن وب سایت به صورت قاعده مند و استاندارد باشد. در غیر این صورت امتیاز منفی از طرف موتورهای جستجوگر دریافت می کنید.