محتوای تخصصی

تولید محتوای وبسایت و بهینه سازی محتوای سایت

کانتنت مارکتینگ یا همان بازاریابی محتوا امروزه به جدید ترین شیوه ارائه و تبلیغ خدمات و یا محصولات در فضای مجازی مبدل گشته و بر اساس آخرین الگوریتم گوگل وب سایت هایی که دارای محتوای ارزشمند و بدون کپی هستند در صدر نتایج جستجوهای کاربران قرار می گیرند. تمامی اهل فن این رشته بر این باورند که بازاریابی بر اساس محتوای با کیفیت، ماندگار تر بوده و با هزینه کمتر شما را به هدف خود میرساند و باعث جذب کاربران واقعی و در نتیجه باعث بالا رفتن تعداد بازدیدکنندگان سایتها خواهد شد.

پارس کانتنت شما را در رسیدن به اهداف تجاریتان یاری خواهد کرد فعالیت اصلی تیم پارس کانتنت تولید انواع محتوای تخصصی و با کیفیت به صورت متن، عکس، ویدیو و یا طرح های گرافیکی اطلاع رسان (اینفو گرافیک) برای وبسایتها، وبلاگها ، شبکه های اجتماعی و یا مجلات اینترنتی و چاپی، در زمینه های متنوع می باشد. به منظور نیل به این هدف شرکت ویکی محتوا، از تیمهای مختلف و با تخصص های متفاوت استفاده نموده است. تیم مدیریت ویکی محتوا، متشکل از افراد با سابقه در حوزه IT می باشد و با بکارگیری تواناییهای افراد مختلف، خدمات خود را به بهترین نحو ممکن ارائه می نماید.

تیم مارکتینگ پارس کانتنت از ابتدای قرارداد تا پایان پروژه به عنوان یک همراه و مشاور در کنار مشتری خواهد بود و با بررسی بازار هدف و رقبا، بهترین راه را برای رسیدن به موفقیت در فضای مجازی ارائه می نماید. از ویژگی های خدمات این تیم می توان به مواردی اشاره کرد از قبیل: هزینه منصفانه برای به روز رسانی وب سایت ایجاد لینکهای مناسب ( معرفی سایت در سایتها و وبلاگهای مختلف ) رعایت تمام اصول سئوی محتوا به منظور بالا رفتن سایت در نتیجه موتورهای جستجو تولید خبر از آخرین رویدادهای کسب و کار شما