تولید محتوا چگونه است ؟

تولید محتوا دروب سایت
اردیبهشت ۷, ۱۳۹۷
پنج گام اصلی در تولید محتوای سایت‌ها
آذر ۲۷, ۱۳۹۷

تولید محتوا چگونه است ؟

تولید محتوا دو نکته اساسی دارد که توجه به آن محتوا مناسبی را رقم می زند:

۱:از مقالات دیگر سایت ها کپی نشده باشد

۲:مقالات علمی و تخصصی مناسب و قابل اعتماد باشد

هر گونه محتوایی چه متن، عکس ، ویدیو ، صدا و غیره که به منظور ایجاد مفاهیم در هر سایت ایجاد می شود و یا به اصطلاح بار گزاری می شود محتوا نام دارد و به این عمل تولید محتوا می گویند.

تولید محتوایی که در سایت شما قرار می گیرد باید از اصل نوع وب سایت شما باشد و مرتبط با فعالیت شما در سایت باشد، به طور مثال سایت پارس کانتنت که اهداف تولید محتوا دارد و این تولید محتوا را برای سئو سایت انجام م یدهد باید مقالاتی را در سایت خود بارگزاری کنیم که مرتبط با تولید محتوا و سئو باشد

تولید محتوای مرتبط و با ارزش کار ساده ای نیست و وقت و بار مالی زیادی را به هم راه دارد . ولی این هزینه ها و زمان صرف شده باعث می شود که بازدید کننده شما افزایش یابد و موتور های جشتجو گر شما را به عنوان یک سایت معتبر شناسایی و در صفحه اول خود شما را به دیگران معرفی نمایید

تولید محتوا برای سایت فقط وارد کردن اطلاعات نیست باید اطلاعات مفید و متناسب باشد و در آن کلمات کلیدی بکار برود که موتور های جستجو گر آن را شناسایی کنند و در هنگام سرج آن کلمات توسط کاربران شما را به کاربر معرفی نمایید .

بسیاری از نهاد ها و سازمان ها این اصول حرفه ای را در نظر نمی گیرند و اهمیت ویژه آن را مورد برسی قرار نمی دهند و از شیوه رایج تولید محتوای خود ساخته (من درآوردی) در راستای بزرگ نمایی ازفعالیت های خودشان است ،اما این دسته از افراد انقدر در بزرگ نمایی از خودشان وفعالیت هایشان زیاده روی می کنند که کاربران نه تنها از سایت بازدید نمی کنند حتی از خرید محصولات و یا استفاده از خدمات این شرکت منصرف شده و در خصوص اعتبار این وب سایت با تردید مواجه می شود.

تولید محتوای (من درآوردی) و انتشار آن در سایت باعث سر در گمی کاربران شما می شود و نسبت به محتوای شما دید بدی پیدا می کنند . بعضی از سازمان ها به این موضوع پی برده اند،‌ اما خیلی از آنها هنوز هم دنبال چارت سازمانی و محتوا های بی فایده ، برای رضایت شخصی و درون سازمانی خودشان یا مدیران خود هستند.

محتوای مناسب با کابران ارتباط برقرار می کند ، به نحوی که کاربران احساس می کند با خود او صحبت می کنید و با آن ارتباط برقرار کرده اید و به کاربر ارزش می دهید به نحوی که کاربران به متن و نویسنده آن اعتماد کرده و از مشاوره و نظرش استفاده می کند.

محتوایی دارای این مشخصات است که ساده نوشته شده باشد و میزان جملات مناسب داشته باشد از هر نوع تملق گویی عاری بوده وداری مشاوره و تجربیات متناسب برای کابر باشد.

صحبت کردن در مورد این روش خیلی راحت است ولی اجرای علمی آن کاربسیار سخت است که نیاز به تخصص و صرف وقت و هزینه مالی دارد متاسفانه بسیاری مجموعه ها بدون در نظر گرفتن این حرفه تولید محتوای سایتشان را به کسانی می دهند که در شرکت کار کمتری دارند و وقتشان بیشتر است. حال آنکه به روزرسانی کردن سایتی که هیچ کاربر و بازدید کننده ندارد چه سودی برای یک شرکت   می تواند داشته باشد؟

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد تولید محتوا تخصصی سایت به این صفحه مراجعه نمایید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *