تاثیر مقالات بر سئو

سلام دنیا!
اردیبهشت ۷, ۱۳۹۷
نوشتن مقاله برای محتوا سازی و بهینه سازی(سئو) سایت
اردیبهشت ۷, ۱۳۹۷

تاثیر مقالات بر سئو

خیلی از وب سایت نویسان و کسانی که داری وب سایت هستند ، در مورد  تاثیر مقالات بر  سئو مطالبی را شنیده اند .

پارس کانتنت دراین محتوا این موضوع را مورد برسی قرار داده و راهکار های ایجاد محتوا را به شما انتقال می دهد .

سئو (SEO ) کوتاه شده کلمه  Search Engine Optimized، و به معنی “بهینه شده برای موتورهای جستجو” می باشد ، بنابراین  موضوع  مربوط به مواردی است که با موتورهای جستجو که با آنها آشنایی کامل داریم مرتبط است (به طور مثال گوگل، یاهو، ask.com و غیره). هدف این روش هدایت بازدیده کننده  به سوی سایت  شما با استفاده از کلمات کلیدی که به طور هدف مند مورد استفاده قرار گرفته اند، می باشد.

امروزه،شبکه های  اینترنتی با سرعت  رو به رشد است، در این جهت  بسیاری از مدیران وب سایت ها  وجود دارند که می خواهند هنگامی که شما درمتور های جستجوگر قصد پیدا کردن وب سایتی  برای کسب و کار، محصول یا هر چیز دیگری را دارید، آن وب سایت  را در اولین نتایج پیدا کنید. بنابر این شما و سایر صاحبان وب سایت به دنبال راهکاری می باشید که در ابتدا نتیاج قرار بگیرید و نیاز جستجوگر را بر طرف نمایید

پس در حال حاضر شما داری یک وب سایت هستید و در نظر دارید در نتایج جستجو بهترین نتیجه را داشته باشید .به این منظور نیاز به مقالات مفید و مناسب دارید .

. البته شما می توانید از از متخصصین پارس کانتنت به عنوان  یک نویسندۀ  حرفه ای در مقالات سئو نیز بهره ببرید .

گروه تخصصی پارس کانتنت با استفاده از تجربیات خود در این زمینه بهترین نوع مقالات را در اختیار وب سایت شما قرار می دهد .

نوشتن مقالات مناسب برای سئو داری روش های متفاوتی می باشد که در زیر به اهم آنها اشاره می کنیم  .

به محتوا خود توجه نمایید:

زمانی که می خواهید محتوایی در رابطه با سئو بنویسید، علاوه بر تفکر به این که تا چه میزان تعداد بازدیدکنندگان  افزایش پیدا کند  ویا چه تعداد بازدید پس از ثبت محتوا خواهید داشت، سعی کنید از مطالب استفاده شده در محتوا  نیز غافل نشوید. می بایست مقلات  و اطلاعاتی را به اشتراک بگذارید که برای بازدید کننده جالب باشد. باید محتوا به گونه ای باشد که بازدید کننده از محتوا  بتواند به راحتی با آن ارتباط برقرار کند و در نهایت محتوای ثبت شده در وب سایت شما  برای بازدید کننده مفید باشد. اگر محتوا  از نظر علمی کامل و مناسب باشد اما حاوی اطلاعات مورد نظر بازدید کننده نباشد هیچ توجیهی برای نوشتن آن وجود ندارد، این مساله می تواند بازدیدکننده از وب سایت شما را نا امید کند و باعث نوشت شدن بررسی هایی منفی راجب به سایت شما شود.

همچنین از طول مقاله خود اطمینان داشته باشید  که بیش از حد طولانی نباشد در غیر این صورت ممکن است خواننده را  دچار خستگی کند، یا بیش از حد کوتاه و از محتو

همچنین از طول مقاله خود اطمینان داشته باشید  که بیش از حد طولانی نباشد در غیر این صورت ممکن است خواننده را  دچار خستگی کند، یا بیش از حد کوتاه و از محتوا بی ارزش و اطلاعات بی ربط نباشد.  مطالبی که می نویسید کاملا صحیح و معتبر باشند. تحقیق کنید و منابع مختلف اطلاعات را با یکدیگر ترکیب کنید یا تجارب خود را منتقل نمایید ، آنچه مهم است تکراری نبودن مطالب می باشد٬ شما نمی توانید از مقالۀ دیگر کپی برداری کرده و سپس ادعا کنید مطالب متعلق به شما است .

کلمات کلیدی قدرتمند:

کلمات کلیدی مهم ترین بخش مقاله سئو می باشند، یک وب سایت از طریق آنها پیدا می شود. آنها مجموعه ای از کلمات مرتبط با مقاله شما هستند و همچنین به افرادی که به دنبال اطلاعات است کمک می کند تا به وب سایت شما منتقل گردد و مقاله هایتان را بخواند. می توانید هم از کلمات کلیدی مناسب با نظر خود استفاده کنید، هم از  جستجوی کلمات کلیدی بهره ببرید.

طبق تحقیقی که توسط Onestat.com  صورت گرفت شده:

ازمیان عبارات جستجو  شده در سراسر جهان، ۳۳% از بازدیدکنندگان از عبارات ۲ کلمه ای در موتورهای جستجو استفاده می کنند.عبارات سه کلمه ای در جایگاه سوم (تقریبا ۲۶%) و عبارات تک کلمه ای (۱۹%)، عبارات چهار کلمه ای (۱۳%) و پنج کلمه ای (۶%) قرار دارند.

در نتیجه سعی کنید روی تعداد کمتر اما کاملا مرتبط با ترکیب کلید واژه های مقالۀ خود تلاش نمایید..

نکته دیگراینکه می توانید از جای دادن لینک های  (hypertext) در میان محتوای مقاله تان استفاده کنیدو محتوای خو را به مقالات مرتبط متصل نمایید ، این کار می تواند قابلیت بازدید  وب سایت شما را بالا ببرد و موتور جستجو می تواند مقالۀ شما را منظم تر و راحت تر پیدا کند.

شما می بایست تراکم کلمات کلیدی را در نظر بگیرید، تعداد مرتبه ای  که (کلمه کلیدی) در یک صفحۀ وب استفاده می شود تقسیم بر تعداد کل کلمات درآن صفحه اطمینان حاصل کنید که بیش از حد از کلمات کلیدی ای که می خواهید درمحتوای  خود جای دهید استفاده نکنید، سعی کنید به میزان مناسب  آنها را بکار ببرید. به طور کلی، بهره گیری صحیح از کلمه کلیدی، به معنی تعداد دفعاتی که  در یک مقاله از آن استفاده می شود نیست بلکه تعداد دفعات استفاده، در کنار دیگر ترکیب های کلید واژه ها مواردی هستند که باید در هنگام نوشتن محتوای  سئو مورد برسی قرار بگیرد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد تولید محتوا تخصصی سایت به این صفحه مراجعه نمایید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *